KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4515488

nr 451 5488

signerad Middlethon, Marie.Louise Middlethon a tergo, Norge, 60x50 (oramad) [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 februari 2007
kl 17:16:44

12/2 16:36:52 1      Vinnande bud

Marieberg